Pristatymo maršruto planavimo integracija gali būti naudinga jūsų verslui

Maršrutų planavimo programinės įrangos pramonė iki 2023 m. gali viršyti 5,07 mlrd. dolerių. Ji auga 11,4 % ir yra viena iš programinės įrangos pramonės lyderių.

Didėjant maršrutų planavimo programinės įrangos skaičiui, pristatymo įmonėms sunku atsirinkti tokią, kuri galėtų racionalizuoti jų verslo reikalavimus ir užtikrinti kokybišką pristatymo maršrutų planavimo integraciją.

Čia mūsų komanda atrinko pirmaujančią, jūsų pristatymo poreikiams pritaikytą programinę įrangą, kuri išsiskiria iš šimtų kitų šioje pramonės šakoje.

Tačiau prieš pereidami prie skirtingos programinės įrangos ir jos naudos jūsų verslui, supraskime pagrindinius dalykus.

Turinio lentelė

Kas yra pristatymo maršruto planavimas? Kuo jis svarbus?
7 geriausios maršrutų planavimo programinės įrangos jūsų verslui
11 maršrutų planavimo programinės įrangos naudojimo privalumų jūsų verslui
Kokią naudą galite gauti naudodami viršutinę maršruto planavimo programą verslui?
DUK
Pasirinkite geriausią programinę įrangą pristatymo maršrutų planavimo integracijai
Kas yra pristatymo maršruto planavimas? Kuo jis svarbus?
Pristatymo maršruto planavimas – tai procesas, kurio metu jūsų pristatymo vairuotojams nustatomas optimalus ir trumpiausias pristatymo maršrutas kasdieniam pristatymui apdoroti.

Profesionalus pristatymo maršruto planavimas gali padėti sumažinti vairuotojų spėliojimus ir užtikrinti, kad jie laikytųsi gerai suplanuoto pristatymo maršruto, kad užsakytus pristatymus atliktų per kuo trumpesnį laiką.

Pristatymo įmonės daugelį metų pasikliaudavo rankiniu pristatymo maršruto planavimu, kuris yra neefektyvus ir atima daug laiko. Galite išvengti rankinės priklausomybės ir pereiti prie profesionalios automatizuotos maršrutų planavimo programinės įrangos, kuri gali padėti išplėsti pristatymo operacijas.

Galite sumažinti žmogiškųjų klaidų skaičių ir užtikrinti, kad sutelksite dėmesį į verslo efektyvumo didinimą.

2 geriausia maršrutų planavimo programinė įranga jūsų verslui
Čia apžvelgiame geriausią programinę įrangą, kurią galite pasirinkti savo pristatymo verslui.

1. Viršutinė maršruto planavimo programa

Upper Route Planner yra kokybiška maršrutų optimizavimo programinė įranga, kuri siūlo puikias aukščiausios kokybės funkcijas, leidžiančias racionalizuoti jūsų verslo operacijas už ekonomiškai efektyvią kainą.

Upper Route Planner – geriausia maršrutų optimizavimo programinė įranga
Ši programinė įranga gali automatizuoti pristatymo planavimą, automobilių parko valdymą ir siuntimą vienu spustelėjimu.

Galite įkelti kelis pristatymo adresus, o programinė įranga gali vienu metu sugeneruoti kelis maršrutus jūsų pristatymo vairuotojams. Ji gali padėti jums pašalinti rankinio pristatymo maršrutų planavimo ir apdorojimo sudėtingumą ir supaprastinti procesą.

Ji siūlo specialią vairuotojų programą, skirtą jūsų vairuotojams, kad jie galėtų pasiekti kokybiškų rezultatų. Galite racionalizuoti pristatymo operacijas ir išvengti vėlavimų ar nesėkmių, kurios gali trukdyti klientų aptarnavimui.

Programinę įrangą gali naudoti įvairios pristatymo pramonės šakos, pavyzdžiui, maisto produktų, kurjerių, vaistinių ir mažmeninės prekybos. Centralizuota pristatymo operacijų kontrolė padeda keliais paspaudimais atlikti momentinius pakeitimus.

Peržiūrėkite kelias svarbiausias „Upper Route Planner” siūlomas funkcijas:

Greitas planavimas
Išsiuntimas vienu spustelėjimu
Sklandi integracija
Automatiniai pristatymo pranešimai
Privalumai
Patogi programinė įranga
Tikslūs maršruto optimizavimo rezultatai
Išsamios ataskaitos ir pristatymo įrodymai
Kelių pristatymo adresų valdymas ir išsiuntimas
Trūkumai
Nėra gatvės vaizdo
Tik 7 dienų nemokama bandomoji versija
Viršutinis maršruto planavimo įrankis
Upper Route Planner

Paprastas naudoti maršrutų planuoklis
apie kurį kalba visi

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją

2. Logdio

Profesionali maršrutų planavimo programinė įranga gali padėti profesionaliai valdyti pristatymo operacijas. Ji gali padidinti jūsų verslo efektyvumą ir suteikti galimybę optimizuoti esamas verslo operacijas.

Logdio  gali padėti jums valdyti kelis pristatymo adresus ir vairuotojus bei užtikrinti, kad galėtumėte naudotis tokiomis funkcijomis kaip maršruto valdymas, užsakymų stebėjimas, maršruto stebėsena ir kitais gyvybiškai svarbiais pristatymo valdymo aspektais.

Mobilioji programėlė yra lengva ir paprasta naudoti, todėl vos keliais spustelėjimais galėsite naudotis svarbiausiomis maršruto planavimo funkcijomis.

Privalumai
Patikima ir intuityvi sąsaja
Tikslūs ir tikslūs rezultatai
Sklandi integracija su trečiųjų šalių programėlėmis
Trūkumai
Turi daugybę trūkumų
Gali siųsti tik SMS žinutes arba el. laiškus kaip klientų pranešimus
3. Route4Me
route4me
Pirmaujanti maršrutų optimizavimo programinė įranga, siūlanti puikias integravimo funkcijas, padedančias sukurti patikimą internetinę pristatymo valdymo sistemą. Programinę įrangą galima lengvai integruoti su „QuickBooks”, „Shopify”, „WooCommerce” ir kita pirmaujančia skaitmenine pristatymo verslo programine įranga.

Route4me gali leisti jums išsiųsti skirtingus vairuotojus ir suteikti jiems integruotą navigaciją. Trumpiausiais maršrutais galima pasiekti didžiausią jūsų verslo našumą ir užtikrinti, kad nepraleistumėte verslo galimybių.

Tikslūs ir tikslūs maršrutų planavimo rezultatai pateikiami per 10 sekundžių, o tai gali padėti padidinti bendrą verslo produktyvumą ir padėti išsiskirti iš kitų pristatymo įmonių jūsų pramonėje.

Vairuotojai, naudodamiesi mobiliąja programa, gali tikrinti savo pristatymo tvarkaraščius ir iš karto gauti atnaujintus duomenis, kai vadovų komanda atlieka keletą gyvybiškai svarbių kasdienės veiklos pakeitimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *