Kategorijos
Sveikata

Veido valymas peel

Valymas yra svarbiausias žingsnis bet kokio veido odos priežiūros režime. Švarus ir švarus veidas yra pagrindinė sąlyga, reikalinga odai sveikai ir gražiai atrodyti. Taigi, kas yra veido valymas ir kodėl jis yra toks svarbus?

Veido valymas yra procesas, kurio metu pašalinamos visos nešvaros ir negyvos odos ląstelės, kurios kaupiasi ant odos paviršiaus. Šis procesas yra būtinas, kad odos ląstelės galėtų tinkamai regeneruotis, oda būtų maitinama ir apsaugota. Be to, valymas leidžia odai kvėpuoti, kas padeda išlaikyti jos sveikatą.

Valymas angliškai peel taip pat padeda pašalinti riebalus ir perteklinį sebumą, kuris gali sukelti komedones ir kitas odos problemas. Be to, valant veidą, pašalinamos ir negyvos odos ląstelės, kurios gali sukelti spuogus ar užsikemšti poras.

Veido valymas yra reikalingas ne tik vakare, bet ir ryte, kad būtų pašalintos nakties metu susidariusios nešvaros ir atnaujinta odos sudrėkintis.

Kai kurie efektyvūs valymo metodai yra: -drėkinantis valiklis -šveitiklis -šepetys -skudurėlis.

Tai tik keletas būdų, kaip valyti veidą, tačiau svarbiausia yra išsirinkti tai, kas tinka jūsų odos tipui.

Taigi, svarbu reguliariai ir teisingai valyti veidą, kad odos ląstelės galėtų tinkamai regeneruotis, oda būtų maitinama ir apsaugota, bei išlaikyti sveikatą bei grožį.

Veido valymo patarimai

Jei norite išsigydyti spuogus ir neleisti, kad jie vėl atsinaujintų, turite reguliariai plauti veidą ir saugoti jį nuo nešvarumų, riebalų ir bakterijų. Tačiau dauguma žmonių tai daro neteisingai. Todėl jie linkę spuogus dar labiau paaštrinti, o ne priversti juos išnykti. Žinote, kad vanduo yra naudingas jūsų odai. Iš tiesų, turite palaikyti odos drėgmę iš vidaus (kasdien gerdami daug šviežio vandens), taip pat palaikyti jos šviežumą iš išorės (reguliariai valydami veidą šviežiu vandeniu). Tačiau sergant akne veidas tampa labai jautrus net vandeniui. Taigi, jei neteisingai valysite veidą vandeniu, rizikuojate, kad jis bus dar labiau sudirgintas ir atsiras daugiau spuogų. Štai kaip teisingai plauti veidą, kad išvalytumėte spuogus:

1. Po to prauskitės vonioje

Taip, išgirdote teisingai. Norint pašalinti spuogus nuo odos, vien tik plauti veidą paprastu vandeniu nepakanka. Po to reikia išsimaudyti vonioje. Kodėl turėtumėte tai daryti? Todėl, kad nesimaudydami vonioje sukursite tam tikrą disbalansą tarp veido ir kūno, o tai vėliau dar labiau sustiprins spuogus. Jūsų veidas bus švarus, o kūnas – ne. O kadangi sergant akne jūsų oda yra labai jautri daugeliui dalykų, dėl šio disbalanso vėliau spuogai tik dar labiau sustiprės, ypač kai turėsite sąlytį su saulės spinduliais ir per dieną turėsite daug veiklos. Taigi, rekomenduojama nusiprausti veidą ir po to nusiprausti vonioje, o dar geriau tai daryti po maudynių.

2. Nereikėtų to daryti tebelaikant makiažą

Pagalvokite apie tai. Kai ant veido vis dar turite makiažo, prieš bandydami tepti veidą vandeniu, pirmiausia turite jį nuvalyti makiažo valikliu. Taip yra todėl, kad, kai tai darysite iš karto, makiažas negalės būti ištrintas nuo odos, o tai dar labiau užkimš jūsų poras. Vėliau tai gali pakenkti jūsų odai, nes dėl to spuogai neabejotinai taps dar atkaklesni. Žinoma, tai bus taikoma tik tuo atveju, jei naudojate aliejinio pagrindo makiažą. Vandens pagrindo makiažą nuo veido nuvalyti dar lengviau, naudojant tik vandenį. Tačiau visada geriau makiažą nuvalyti prieš prausiant veidą, nes tai padės veiksmingiau užkirsti kelią spuogams.

3. Naudokite natūralų valiklį

Valydami veidą tik paprastu vandeniu, nepadėsite kruopščiai pašalinti ant veido esančių nešvarumų ir riebalų. Be to, jis nebus per daug veiksmingas šalinant bakterijas, kurios sukelia spuogus ant veido. Naudodami natūralų valiklį galėsite kruopščiau nusiplauti veidą. Rezultatas taip pat bus geresnis nei naudojant tik paprastą vandenį. Tačiau būtinai atidžiai rinkitės valiklį. Yra daug prekių ženklų, kurie teigia, kad jų valikliuose naudojami natūralūs ingredientai, tačiau jie nėra 100 % natūralūs. Ne dėl to, kad jie yra žalingi jūsų odai, bet kadangi jūsų oda labai jautriai reaguoja į tokius dalykus, visada geriau naudoti visiškai natūralias valymo priemones.

4. Po valymo drėkinkite odą

Valydami veidą natūraliu valikliu, galite lengvai iš veido nusausinti geruosius riebalus, kurie palaikys jo elastingumą. Todėl turite naudoti gerą drėkinamąjį kremą, kad veidas netaptų sausas. Jei veidą plausite po to nenaudodami jokio drėkinamojo kremo, dieną oda bus sausa. O kai ji kontaktuos su saulės spinduliais, jūsų oda bus linkusi sudirgti ir paraudonuoti, taip pat atsiras daugiau uždegimų, todėl ant veido gali atsirasti daugiau spuogų. Dėl spuogų jūsų oda atrodys bjauriau, kai ji bus sausa. Taigi, turėtumėte rasti gerą drėkinamąjį kremą savo odai, kad oda būtų švelni ir lygi.

5. Valykite veidą prieš eidami miegoti

Svarbu valyti veidą prieš einant miegoti, nes kai miegate, jūsų odoje vyksta natūralus gijimo procesas, kuris padės natūraliai pašalinti spuogus. Nusiprausdami veidą vakare, padedate odai natūraliai išgydyti spuogus, nes pašalinate nuo veido riebalų ir nešvarumų perteklių, kuris gijimo proceso metu gali užkimšti poras. Be to, kad paskatintumėte gijimo procesą, turėtumėte pakankamai miegoti dieną, turėti švarią lovą ir pagalvę, taip pat miego metu dėvėti švarius ir patogius drabužius.

Ir nepamirškite, kad vien veido plovimas nepadės visiškai išgydyti spuogų. Turite taikyti visą natūralią sistemą, kad išvalytumėte spuogus iš vidaus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *