Rimta paraiška: Alytaus FA „Dainava“ - Marijampolės FK „Sūduva B“ 8:1

Suaugusiųjų futbole debiutuojanti Alytaus futbolo akademija (FA) „Dainava“ tęsia užtikrintą startą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygoje. Pirmose rungtynėse 8:2 sutriuškinę pirmenybių senbuvį Prienų „Rūdupį“, Povilo Baliukonio auklėtiniai 8:1 susitvarkė su Marijampolės „Sūduvos“ dubleriais ir užtikrintai žengia pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Kaip po antrosios pergalės antroje lygoje sakė tris įvarčius į „Sūduvos“ vartus įmušęs Benas Paulėkas, jis situacijas realizuoja, o šias galimybes jamsudaro stiprus FA „Dainavos“ centras - Renatas Banevičius, Paulius Golubickas ir Martynas Vasiliauskas, Pastarasis „Sūduvos“ dublerių vartininką nuginklavo du kartus, po kartą tai padarė Gytis Rusevičius, Mantas Sutkus ir P. Golubickas, kurio fantastišku „golu“ susidomėjo ir platesnė nei Alytaus futbolo bendruomenė. Nuo aikštės vidurio apsivaręs ar išguldęs visus marijampoliečius, „Dainavos“ puolėjas įmušė bene įspūdingiausią rungtynių įvartį ir išvyko į peržiūrą Danijoje.

FA „Dainava“ U-17 komandos šiame sezone dalyvaus keturiuose turnyruose. Be LFF II lygos ir elitinės jaunių lygos, kur dabar užimama trečioji vieta, Lietuvos vaikų ir jaunimo asociacijos I lygos (treneris – Nerijus Bartkevičius), bus žaidžiama ir LFF taurės turnyre, kurio antrajame etape laukia I lygos ekipa – nuo 1962-ųjų gyvuojanti Kretingos „Minija“.

Skirtingai, nei praėjusiame sezone, kovose dėl LFF taurės Dzūkijai atstovaus ne keturios, o dvi komandos. Be FA „Dainavos“ - ir Dzūkijos futbolo klubas (DFK) „Dainava“, šiemet turnyre pakeitęs 2015 m. iki 1/32 finalo nukeliavusią Alytaus FM „Auską“. DFK priešininkas taurėje bus Vilniaus „Vytis“. Šiemet taurėje nežais nei praėjusio sezono LFF II lygos čempionai FK „Druskininkai“, nei Alytaus „Vidzgiris“, nei bankrutuojanti FK „Dainava“.

Alytausgidas.lt informacija
« atgal

Turnyro lentelė

LFF II LYGA

V.

Komanda

R

T

 

DFK „Dainava 2“ (Alytus)

 

 

 

FA „Dainava“ (Alytus)

 

 

 

„Lietava 2“ (Jonava)

 

 

 

„Lygis“ (Kaunas)

 

 

 

„Rūdupis“ (Prienai)

 

 

 

„Stumbras 2“ (Kaunas)

 

 

 

„Sūduva 2“ (Marijampolė)

 

 

 

„Sveikata" (Kybartai)

 

 

 

„Šilas 2“ (Kazlų Rūda)