„Dainavos“ senjorai pirmenybes pradėjo pergale 4:0

4:0 - tokia pergale 2016 metų Lietuvos senjorų futbolo pirmenybes pradėjo Alytaus „Dainava“, o tris įvarčius įmušė Martynas Biržinis. Pirmasis Ukmergės „Vienybės“ vartininką smūgiu galva nuginklavo Aivaras Kadziauskas.

Giedrius Štreimikis nerealizavo savo uždirbto 11 m baudinio, dėl nuošalės buvo neįkaityti to paties M. Biržinio ir Dano Ivanausko įvarčiai. Sezonas pradėtas su pajėgiu priešininku, tačiau užtikrintai su rezervu. Tai džiugina „Dainavos“ senjorų komandos vadovą Algimantą Norkeliūną, kurio manymu, šiųmetis čempionatas – stipresnis už ankstesniuosius.

Su Alytaus „Dainava“ Aukštaitijos grupėje dar kovos aštuonios komandos, kurių pusė atkrintamųjų varžybų etape vėliau varžysis su stipriausiųjų ekipų ketvertuku iš Žemaitijos grupės.

Dainaviškių, praėjusiame sezone, po ilgos pertraukos likusių be medalių, apetitą aukščiausios prabos medaliams šiemet jų grupėje malšins čempionas Kauno „Virpstas“, vicečempionai Vilniaus „Prelegentai“, Jonavos „Klevas“, Kėdainių „Nevėžis“, Marijampolės „Sūduvis“, Panevėžio „Ekrano senjorai“, ir Vilniaus „Tera“.

Startinis vienuoliktukas pirmose dainaviškių rungtynėse buvo: vartininkas Egidijus Baranauskas, žaidėjai Egidijus Biekša, M. Biržinis, Sigitas Jančiauskas, A. Kadziauskas, Saulius Laibinis, Eimantas Liaugaudas, Minvydas Matijošaitis, Robertas Matusevičius, Virginijus Miknevičius ir Donatas Vencevičius.

Artimiausios „Dainavos senjorų rungtynės Alytuje - gegužės 18 dieną numatomos su „Nevėžiu“. Prieš alytiškiai jau bus išvykose išmėginę Vilniaus „Prelegentų“ ir „Teros“ pajėgumą.

 

4:0 - tokia pergale 2016 metų Lietuvos senjorų futbolo pirmenybes pradėjo Alytaus „Dainava“, o tris įvarčius įmušė Martynas Biržinis (nuotraukoje - pirmoje eilėje trečias iš dešinės)

Alytausgidas.lt informacija

« atgal

Turnyro lentelė

LFF II LYGA

V.

Komanda

R

T

 

DFK „Dainava 2“ (Alytus)

 

 

 

FA „Dainava“ (Alytus)

 

 

 

„Lietava 2“ (Jonava)

 

 

 

„Lygis“ (Kaunas)

 

 

 

„Rūdupis“ (Prienai)

 

 

 

„Stumbras 2“ (Kaunas)

 

 

 

„Sūduva 2“ (Marijampolė)

 

 

 

„Sveikata" (Kybartai)

 

 

 

„Šilas 2“ (Kazlų Rūda)