„Dainava“ baigė LFF II lygos sezoną

Baigėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos sezonas. Paskutinėse Pietų Lietuvos čempionato rungtynėse Alytaus „Dainava“ nusileido Alytaus SRC „Vidzgiriui“, kuris į priekį išsiveržė jau 2 min. 4 min. „Dainava“ rezultatą išlygino (Mantas Dabrila), tačiau pirmąjį kėlinį pralaimėjo 1:2.

Po pertraukos gausią pamainą turėjęs „Vidzgiris“ įmušė dar keturis įvarčius, į kuriuos atsakyti dainaviečiams nepavyko. 1:6. Vidzgiriečiai sukūrė ir daugiau progų, tačiau „Dainavą“ nuo didesnio pralaimėjimo ne kartą išgelbėjo vartininkas Tomas Tenenė.

Paskutinėse sezono rungtynėse be jau minėtų žaidėjų rungtyniavo Arnoldas Arbočius, Vaidas Bereznauskas, Antanas Čeponis, Paulius Ieška, Rimvydas Karsokas, Karolis Klimentjevas, Mantas Kmieliauskas, Tomas Laibinis, Laurynas Marcinkevičius, Simonas Petraška, Tadas Sakalauskas ir Matas Vitukynas.

LFF II lygos pirmenybes „Dainava“ baigė dešimtoje vietoje. Rezultatyviausias sezono žaidėjas - A. Čeponis (3 įvarčiai), po vieną pridėjo Augustas Aleksandravičius, taip pat M. Dabrila, K. Klimentjevas, T. Laibinis ir L. Marcinkevičius.

2015-ųjų „Dainavą“ treniravo Aidas Kalimavičius.