LFF II lygoje sužaistas pirmasis Alytaus „derbis“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos atkeltose rungtynėse susitiko Alytaus „Dainava“ ir to paties miesto SRC „Vidzgiris“. Pirmose iš dviejų likusių čempionato rungtynių simboliniai šeimininkai buvo vidzgiriečiai. Jie „Dainavos“ vartininką Tomą Tenenę du kartus nuginklavo pirmame kėlinyje, tai padarė Karolis Čyžius, o dusyk – ir antrame, kai įmušė Rytis Padegimas ir Lukas Adomavičius.

Kapitonas Vaidas Bereznauskas ir kiti dainaviečiai taip pat turėjo galimybių pasižymėti, tačiau „Vidzgirio“ vartininkas Aldas Ališauskas jiems buvo neįveikiamas.

Nepriklausomai nuo rezultato „Dainavą“ aktyviai palaikė „Dzūkų tankai“ - sirgaliai rungtynių pabaigoje netgi surengė dūmų užsklandą ir signalizavo klubo spalvų ugnelėmis.

„Dainavai“ iki LFF II lygos sezono pabaigos liko dar vienos, šįkart – namų rungtynės su SRC „Vidzgiriu“. Aido Kalimavičiaus auklėtiniai, neprikausomai nuo paskutinio susitikimo (su 1 pergale ir 16 pralaimėjimų dabar) 2015 m. sezoną baigs – paskutinę, dešimtąją vietą LFF II lygos Pietų Lietuvos pirmenybėse.

 

« atgal

Turnyro lentelė

LFF II LYGA

V.

Komanda

R

T

 

DFK „Dainava 2“ (Alytus)

 

 

 

FA „Dainava“ (Alytus)

 

 

 

„Lietava 2“ (Jonava)

 

 

 

„Lygis“ (Kaunas)

 

 

 

„Rūdupis“ (Prienai)

 

 

 

„Stumbras 2“ (Kaunas)

 

 

 

„Sūduva 2“ (Marijampolė)

 

 

 

„Sveikata" (Kybartai)

 

 

 

„Šilas 2“ (Kazlų Rūda)