Paskutinės sezono rungtynės prožektorių šviesoje: spalio 31 d. - Alytaus „Dainava“ - Gargždų „Banga“

„Paskutinės sezono rungtynės prožektorių šviesoje“ – spalio 31-osios vakaro susitikimą su Gargždų „Banga“ pristato „Dainava“, „Dzūkų tankų“ ir kitų sirgalių Alytaus miesto stadione laukianti penktadienį 19 val.

„Nors dalis teritorijos renovuojama, Alytaus miesto savivaldybei talkinant, rungtynės vyks pagrindinėje miesto aukštėje ir vakaro metu“, - džiaugiasi klubo direktorius Marc Fourmeaux, dėkodamas miesto savivaldybė, abejingai nelikusiai ir sezono finiše. „Remia mus – remiame ir mes“, - sako M. Fourmeaux ir į „Dainavos“ – „Bangos“ dvikovą kviečia nemokamai.

„Banga“ - artimiausia LFF A lygos turnyro lentelės kaimynė ir ne bet kokia priešininkė. Praėjusio sezono pabaigoje, spalį, tarpusavyje vyko dvikova, kuri labiau išgarsėjo dėl vienos minutės, kai tarpusavyje susimušė už „Dainavą“ tuomet rungtyniavęs buvęs „Bangos“ žaidėjas Deividas Padaigis ir vienas jauniausių alytiškių ekipos narys Titas Vitukynas.

Šiemet „Banga“ alytiškiams – komanda, prieš kurią „Dainava“ iškovojo pirmąją sezono pergalę, kai prie jaunosios alytiškių ekipos vairo stojęs ir Sergejų Aleinikovą pakeitęs Marco Ragini nutraukė 14-os triuškinamų nesėkmių iš eilės seriją A lygoje. Tąsyk tai buvo sensacija, kai laimėjo nominaliai silpnesne laikyta komanda.

Dabar didelio skirtumo tarp varžovų nėra - „Dainava“ tęsia savo prasčiausią naujųjų laikų pasirodymą aukščiausioje lygoje, o „Banga“ į Alytų atvyksta nusilpusi - čempionate pralaimėjusi septynis kartus iš eilės bei LFF taurės turnyre nusileidusi futbolo mėgėjams „Prelegentams“.

„Kaip rodo paskutiniai įvykiai, sezonas „Bangai“ – bene dar labiau komplikuotas, nei mums, tačiau tikiuosi, kad mums nesukurs apgaulingo vaizdelio apie lengvą „grobį“, o „Dainavos“ žaidėjai, nors taškai jau nieko nelemia, aikštėje bus pilni azarto ir noro įrodyti esą vertesni būti aukštesnėje A lygis turnyro lentelės vietoje“, - prieš rungtynes sakė M. Ragini.

Alytaus strategas ir jo komanda prieš „Bangą“ turės verstis be du kartus gargždiškius jau skriaudusio puolėjo, dar dviems susitikimams diskvalifikuoto Kęstučio Balčiūno. Po diskvalifikacijos grįžta puolėjas Renaldas Stankevičius, tačiau „Dainavai“ negalės padėti puolėjas Marco Pietro Pintus, gynėjas Fabio Faragalli ir saugas Luigi Mariani.

Prie šių netekčių pridėjus sezoną dėl traumos turėjusį baigti gynėją Nerijų Kavaliauską, dėl šeiminių aplinkybių iš Alytaus išvykusį saugą Kevin Liguori ir kitus „Dainavos“ praradimus, dzūkų padėtis, rodos, ne ką geresnė, nei kaskart retėjančios „Bangos“. Tačiau, pasak M. Raginio, bus žaidžiama namų stadione, prožektorių šviesoje, o tai – jau šventė. Tikėkimės, ją papuoš ir stadiono tablo skaičiai.

fkdainava.lt informacija

Aliaus Mikelionio nuotr.

« atgal

Turnyro lentelė

LFF II LYGA

V.

Komanda

R

T

 

DFK „Dainava 2“ (Alytus)

 

 

 

FA „Dainava“ (Alytus)

 

 

 

„Lietava 2“ (Jonava)

 

 

 

„Lygis“ (Kaunas)

 

 

 

„Rūdupis“ (Prienai)

 

 

 

„Stumbras 2“ (Kaunas)

 

 

 

„Sūduva 2“ (Marijampolė)

 

 

 

„Sveikata" (Kybartai)

 

 

 

„Šilas 2“ (Kazlų Rūda)