„Granito“ ir „Dainavos“ dvikova Klaipėdoje – be penkių diskvalifikuotų žaidėjų

Prieš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) A lygos čempionato XXXII turą vykęs drausmės komiteto posėdis pakoregavo Alytaus „Dainavos“ ir Klaipėdos „Granito“ trenerių pasirinkimus. Nuspręsta diskvalifikuoti penkis futbolininkus. Du jų priklauso „Dainavai“, o trys – „Granitui“. Visi Alytaus ir Klaipėdos futbolininkai prieš tarpusavio dvikovą savo padėtį komplikavo LFF taurės ketvirtfinalio susitikimuose. „Granitas“ rungtynėse, 0:4 pralaimėtose „Atlantui, dviems rungtynėms neteko gynėjo Aivaras Meškinis, vienerioms – gynėjo Rytčio Piloto ir  saugo Ernesto Veliulio.

Net trejas iš šiame sezone likusių rungtynių priverstas praleisti puolėjas Kęstutis Balčiūnas. Šio „Dainavos“ rezultatyvumo lyderis ir kortelių „kolekcionierius“ tokių sankcijų susilaukė rungtynių su Kazlų Rūdos „Šilu“ pabaigoje, kai buvo apdovanotas raudona kortele, tačiau nenurimęs dar nusipelnė ir teisėjo Irmanto Kovalenko „dedikacijos“ mačo protokole. Rungtynes su „Granitu“ dėl kortelių turės praleisti ir rezultatyvaus perdavimo bei įvarčio ketvirtfinalyje autorius puolėjas Renaldas Stankevičius.

Dėl traumų Alytaus komandai negalės padėti gynėjas Nerijus Kavaliauskas, tačiau į komandą grįžo puolėjai Favour Aniekan, Deividas Kumeta ir gynėjas Ervinas Chvesko. Klaipėdiečiai priversti verstis ne tik be diskvalifikuotų žaidėjų, tačiau ir be saugo Dominyko Galkevičiaus.

Darius Babijonas

Indrės Žilinskaitės nuotr.

Klaipėdos „Granitas“ - Alytaus „Dainava“

Klaipėdos dirbtinės dangos stadione
2014-10-26, 12 val.

« atgal

Turnyro lentelė

LFF II LYGA

V.

Komanda

R

T

 

DFK „Dainava 2“ (Alytus)

 

 

 

FA „Dainava“ (Alytus)

 

 

 

„Lietava 2“ (Jonava)

 

 

 

„Lygis“ (Kaunas)

 

 

 

„Rūdupis“ (Prienai)

 

 

 

„Stumbras 2“ (Kaunas)

 

 

 

„Sūduva 2“ (Marijampolė)

 

 

 

„Sveikata" (Kybartai)

 

 

 

„Šilas 2“ (Kazlų Rūda)