Pirmosios LFF taurės ketvirtfinalio rungtynės su „Šilu“ – Kaune, atsakomosios - Alytuje (arba Kaune)

Lietuvos futbolo federacija informavo (LFF), kad 2014/2015 m. LFF taurės turnyro varžybų ketvirtfinalio pirmosios rungtynės tarp Kazlų Rūdos „Šilo" ir Alytaus „Dainavos" dėl nekokybiškos Kazlų Rūdos stadiono vejos spalio 22 d., trečiadienį, bus žaidžiamos S. Dariaus ir S. Girėno stadione Kaune (Perkūno g. 5). Susitikimo pradžia - 15 val. Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės „Dainava" -„Šilas" - lapkričio 5 d., trečiadienį 14 val. - Alytuje (arba Kauno NFA stadione).

Dėl Alytaus miesto stadione pradėtos rekonstrukcijos laikinas įėjimas - per Maironio g., čia nėra aikštelių ir prievažų žiūrovų automobilių parkavimui, be to - rungtynių metu galimi trumpalaikiai elektros tiekimo sutrikimai. Dėl šių priežasčių likusias 2014 m. A lygos sezono namų rungtynes „Dainava“ norėtų žaisti ne vakariniu laiku, kai būna reikalingas dirbtinis apšvietimas.

Remiantis LFF varžybų organizavimo nuostatais, jų punktu nr. 153, išimtys gali būti taikomos, ypač rungtynėms, kurios vykdomos po spalio 31-osios. Paskutinės alytiškių namų rungtynės 2014 m. A lygos sezone, lapkričio 20 d. su Marijampolės „Sūduva“, galėtų būti žaidžiamos ne 17, o 14 val. Apie šių pasikeitimų galimybę „Dainavos“ sirgaliai „Dzūkų tankai“ yra informuoti ir patvirtino už savo komandą sirgsią tada, kai tik jai reiks.

Darius Babijonas

Rekonstruojamas Alytaus miesto stadionas. D. Babijono nuotr.

« atgal

Turnyro lentelė

LFF II LYGA

V.

Komanda

R

T

 

DFK „Dainava 2“ (Alytus)

 

 

 

FA „Dainava“ (Alytus)

 

 

 

„Lietava 2“ (Jonava)

 

 

 

„Lygis“ (Kaunas)

 

 

 

„Rūdupis“ (Prienai)

 

 

 

„Stumbras 2“ (Kaunas)

 

 

 

„Sūduva 2“ (Marijampolė)

 

 

 

„Sveikata" (Kybartai)

 

 

 

„Šilas 2“ (Kazlų Rūda)